Kontakti

Iza svakog našeg uspjeha stoji stručan tim odjela prodaje, financija i računovodstva, nabave, proizvodnje, marketinga, logistike, tehničke pripreme te arhitektonskog odjela.
Upoznajte u nastavku timske igrače i profesionalce koji čine Gala Group uspješnim liderom već 30 godina.

Marko Galić

Direktor

marko@galagroup.ba

+387 63 423 373

Bernarda Galić

Voditeljica financija i računovodstva

berny@galagroup.ba

+387 63 346 787

Maja Pehar

Voditeljica marketinga

maja@galagroup.ba

+387 65 759 469

Petra Papac

Marketing

marketing@galagroup.ba

+387 65 546 452

Slaven Buhovac

Voditelj proizvodnje

slaven@galagroup.ba

+387 66 460 200

Toni Falak

Komercijalist

komercijala@galagroup.ba

+387 65 203 945

Hadžo Čosić

Komercijalist

hadzo@galagroup.ba

+387 63 027 205

Miloš Koprivica

Voditelj krajnjih korisnika / Arhitektonskog ureda / Maloprodaje

milos@galagroup.ba

+387 65 999 661

Amra Fazlić

Dizajner interijera

amra@galagroup.ba

+387 65 220 802

Dalibor Soldo

Voditelj tehničke pripreme

dalibor@galagroup.ba

+387 63 827 412

Ana Ćorić Mrvalj

Voditeljica logistike

logistika@galagroup.ba

+387 65 848 723

Nikolina Trlin

Prodajni savjetnik / Voditeljica izložbenog salona

nikolina@galagroup.ba

+387 65 878 025

Nebojša Pištalo

Prodajni savjetnik

ponude@galagroup.ba

+387 65 546 484